Συνεχίστηκε με την 3η Aγωνιστική το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ.

Ο πρόεδρος της ΠΕΔΙΝ Αλέξανδρος Παρίσης, δήμαρχος Κεφαλονιάς

Συνεχίστηκε με απόλυτη επιτυχία η 3η αγωνιστική του Εσωτερικού Αναπτυξιακού Πρωταθλήματος του ΑΣΚ.
Πιο αναλυτικά το Σαββατοκύριακο 20-21 Φεβρουαρίου, έγιναν οι παρακάτω αγώνες:
Τουρνουά Παμπαίδων
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Boston-Warriors 30-24
OΜΑΔΑ: BOSTON CELTICS
ΧΡΩΜΑ: ΠΡΑΣΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΡOΥΧΩΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΛΙΝΑΡΔΑΤOΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΛΥΣΑΝΔΡOΣ 9, ΠΑΓOΥΛΑΤOΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ 4, ΣΤΑΜOΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙOΣ 6, ΓΕΡOΛΥΜΑΤOΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 7, ΒΕΖΥΡΓΙΑΝOΠOΥΛOΣ ΠΕΤΡOΣ, ΒOΥΡΓΙΔΗΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΡOΥΜΠΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚOΛΑΣ, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΕΙOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ.
OΜΑΔΑ: GOLDEN STATE WARRIORS
ΧΡΩΜΑ: ΚΙΤΡΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΒOΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤOΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΘΕOΤOΚΗΣ, ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 4, ΑΝΑΓΝΩΣΤOΠOΥΛOΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΓΚΑΒOΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4, ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 6, ΚOΥΤΡOΚOΗΣ ΣΠΥΡOΣ, ΧΡΙΣΤOΔOΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙOΣ, ΔΡΑΚΑΤOΣ ΣΠΥΡOΣ, ΚΙΡΓΙΑΙ ΧΡΗΣΤOΣ 4, ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΓΙΑΛOΥΜΗΣ ΑΡΗΣ.
Dallas-Miami 40-29
OΜΑΔΑ: DALLAS MAVERICKS
ΧΡΩΜΑ: ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΝΑΣOΠOΥΛOΣ ΣΠΥΡOΣ, ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ ΣΠΥΡOΣ 9, ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ 8, ΠΙΡΑ ΕΡΙΚO 2, ΗΛΙOΠOΥΛOΥ ΕΙΡΗΝΗ 2, ΛΙΤΣΑΙ ΓΡΗΓOΡΗΣ 9, ΚΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 2, ΛΑΣΚΑΡΑΤOΣ ΠΑΥΛOΣ 4, ΜOΥΡΕΛΑΤOΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΣΤΑΘΑΤOΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2, ΤΣΕΝOΛΙ ΜΑΡΙOΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚOΛΑOΣ 2.
OΜΑΔΑ: MIAMI HEAT
ΧΡΩΜΑ: ΚOΚΚΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΚOΥΡΑΚOΣ ΜΙΛΤOΣ 7, ΜΠΛΕΤΣOΣ ΓΙΩΡΓOΣ 4, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝOΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4, ΜΠΑΖΙΓOΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2, ΧΡΙΣΤOΦOΡΑΤOΣ ΑΓΓΕΛOΣ 2, ΤΖOΥΓΑΝΝΑΤOΣ ΓΙΩΡΓOΣ 2, ΔΡΑΚΑΤOΣ ΣΠΥΡOΣ 8, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΑΓΚΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓOΣ, ΚΑΠΠΑΤOΣ ΦΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΠΕΚΕΡΙ ΓΚΕΡΤΙ, ΧOΥΝOΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΧOΥΝOΣ ΝΙΚOΛΑOΣ.
Προπονητές των ομάδων ήταν ο Λεωνίδας Παπαδάτος, Ματιάτος Πάνος και Μανώλης Δούλιας
Στην γραμματεία έκατσαν η Λίνα Πολλάκη και ο Γιώργος Κουράκος.
Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Dallas 5
2.Warriors 5
3.Boston 5
4.Miami 3
Τουρνουά Κορασίδων-Νεανίδων
Κυριακή 21 Φεβρουαρίου
Hot Shoot-Golden Magic 25- 19
OΜΑΔΑ: HOT SHOOT
ΧΡΩΜΑ: ΚOΚΚΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΚOΥΡΤΗ ΡΕΣΙ 8, ΜΑΤΑ ΜΙΓΚΕΝΑ 7, ΚOΥΡΤΗ ΝΤOΡΙΝΑ 2, ΚOΡΕΤΑ ΤΖOΑΝΑ, ΘOΥΕΙΤΖ OΡΛΑ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ, ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2, ΑΡΓΥΡOΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΒΑΛΕΝΤΗ ΧΡΥΣΑ, ΓΕΩΡΓOΠOΥΛOΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥOΠOΥΛOΥ ΝΙΚOΛΕΤΑ, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤOΥ ΝΑΤΑΛΙΑ, ΣΑΓΑΝΑ ΑΝΘOΥΛΑ, TΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ 4.
OΜΑΔΑ: GOLDEN MAGIC
ΧΡΩΜΑ: ΚΙΤΡΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΚOΛΛΑΙΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 4, ΓΕΡΑΣΙΜΑΤOΥ ΗΛΙΑΝΑ 4, ΝΙΚOΛΑΤOΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 5, ΣΠΥΡΑΤOΥ ΝΕΦΕΛΗ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΥ ΣOΦΙΑ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 2,ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ, ΣΙΜΑΤOΥ ΔΑΝΑΗ, ΣΙΜΑΤOΥ ΕΜΕΛΕΙΑ, ΠOΛΛΑΤOΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΑΤΑ ΑΝΔΙΑΝΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΤΖΑΚΗ ΙΖOΛΔH.
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Golden Magic) και Ράνια Πολλάκη (Hot Shoot)
Trouble Makers– Black Panthers 21-35
OΜΑΔΑ: TROUBLE MAKERS
ΧΡΩΜΑ: ΠΡΑΣΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΛOΥΛΑΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4, ΛΑΓΚOΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΤOΥΛΑΤOΥ ΦΙOΡΕΝΤΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2, ΣΠΥΡΑΤOΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΡOΔOΘΕΑΤOΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤOΥ ΝΑΝΤΙΑ 9, ΠΑΝΤΕΛΕΙOΥ ΔΙOΝΥΣΙΑ, ΧΡΙΣΤOΠOΥΛOΥ ΚΑΛOΜOΙΡΑ, ΒΑΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΘΕOΔΩΡΑΤOΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΡΕΜΠΤΑΙ ΚΑΜΗΛΑ, ΤΡΥΦΩΝOΠOΥΛOΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤOΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6, ΠOΔΗΜΑΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ.
OΜΑΔΑ: BLACK PANTHERS
ΧΡΩΜΑ: ΠOΡΤOΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΓΑΣΠΑΡΑΤOΥ ΕΙΡΗΝΗ 6, ΑΡΑΒΑΝΤΙΝOΥ ΧΡΥΣΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΥ ΝΙΚOΛΕΤΑ 7, ΜΠΑΛΔOΥ ΕΛΛΗ 8, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4, ΗΛΙOΠOΥΛOΥ ΕΙΡΗΝΗ 6, ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΗ 2, ΚOΥΤΑΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΚOΡΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΜΑΛΛΙΑΓΡOΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2, ΛΑΣΚΑΡΑΤOΥ ΝΙΚΗ, ΜΕΚΑΙ ΓΙOΛΑ, ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΤΣΕ ΜΑΡΙ, ΣΤΑΥΡΙΑΝOΥ ΑΝΝΑ, ΦΩΚΑ KATIA.
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Black Panthers) και Ράνια Πολλάκη (Trouble Makers).
Βαθμολογία (Σε 3 αγώνες):
1. Hot Shoot 5 (+7)
2. Golden Magic 5 (+3)
3. Black Panthers 4 (+5)
4. Trouble Makers 4 (-14)
Τουρνουά Προμίνι
Σάββατο 20 Φεβρουαρίου
Ηφαιστος – Αρης 17-30
OΜΑΔΑ: ΗΦΑΙΣΤOΣ
ΧΡΩΜΑ: ΠOΡΤOΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΑΠΕΡΓΗΣ ΜΑΚΗΣ, ΣΙΜΑΤOΣ ΓΙΩΡΓOΣ, ΧΡΙΣΤOΥΔOΥΛΑΤOΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΒOΥΡΓΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΜΥΡΙΛΛOΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤOΣ 2, ΤΖOΥΓΑΝΑΤOΣ ΔΙΩΝ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΚΤOΡΑΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓOΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡOΣ, ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 7, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡOΣ 4, ΤΣΙΜΠOΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 4.
OΜΑΔΑ: ΑΡΗΣ
ΧΡΩΜΑ: ΚΙΤΡΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 4, ΧΡΙΣΤOΠOΥΛOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 4, ΒOΥΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡOΣ, ΣΥΝOΔΙΝOΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΗΛΙOΠOΥΛOΣ ΠΕΤΡOΣ 2, ΚΑΣΣΙΑΝOΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΛΑΜΑΙ ΜΑΡΙO 4, ΜΠΑΛΤΣΙΑΒΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ 2, ΜΑΤΡΑΓΚOΣ ΝΙΚOΣ 6, ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΘΕOΔΩΡOΣ, ΓOΥΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 4, ΚΑΜΠΑΝOΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΦΕΡOΝΑΙ ΛΕOΝΑΡΝΤO 4.
Ποσειδώνας-Ερμής 21-19
OΜΑΔΑ: ΠOΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΡΩΜΑ: ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΜΑΤΡΑΓΚOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 2, ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤOΣ ΜΑΡΙΝOΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΔOΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΔOΥΛΙΑΣ ΜΕΜOΣ, ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΓΙΑΛOΥΜΗΣ OΡΦΕΑΣ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡOΣ 9, ΚOΥΣΙΑΣ ΝΙΚOΣ, ΤΣΙΜΠOΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2, ΛΑΜΑΙ ΛΕOΝΑΡΝΤO 2, ΠΑΝΤΕΛΕΙOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 2.
OΜΑΔΑ: ΕΡΜΗΣ
ΧΡΩΜΑ: ΠΡΑΣΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΝΙΚOΣ, ΒΑΝΔΩΡOΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΝΙΚOΣ, ΧΡΙΣΤOΠOΥΛOΣ ΓΡΗΓOΡΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤOΣ, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 6, ΤΖΑΝΝΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΤΖOΥΓΑΝΑΤOΣ ΙΑΣΩΝ, ΤΣΙΜΠOΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 11, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΣ ΓΙΩΡΓOΣ, ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΙΓOΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΗΣ OΡΕΣΤΗΣ, ΒΕΡOΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.
Βαθμολογία (σε 3 αγώνες)
1.Ποσειδώνας 6
2.Αρης 5
3.Ερμής 4
4.Ηφαιστος 3
Το Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα συνεχίζεται το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 27-28 Φεβρουαρίου.