Συνεχίστηκε το Εσωτερικό Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα του ΑΣΚ

Συνεχίστηκε η β’ φάση του Αναπτυξιακού Εσωτερικού Πρωταθλήματος του Αθλητικού Συλλόγου Κεφαλονιά, με αγώνες σε αγόρια και κορίτσια
Πιο αναλυτικά οι αγώνες
Τουρνουά Παμπαίδων
Miami – Boston 21-42
OΜΑΔΑ: MIAMI HEAT
ΧΡΩΜΑ: ΚOΚΚΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΚOΥΡΑΚOΣ ΜΙΛΤOΣ, ΜΠΛΕΤΣOΣ ΓΙΩΡΓOΣ 6, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝOΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 5, ΜΠΑΖΙΓOΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΧΡΙΣΤOΦOΡΑΤOΣ ΑΓΓΕΛOΣ 1, ΤΖOΥΓΑΝΝΑΤOΣ ΓΙΩΡΓOΣ 3, ΔΡΑΚΑΤOΣ ΣΠΥΡOΣ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2, ΚΑΓΚΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓOΣ 2, ΚΑΠΠΑΤOΣ ΦΩΤΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΠΕΚΕΡΙ ΓΚΕΡΤΙ, ΧOΥΝOΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 2, ΧOΥΝOΣ ΝΙΚOΛΑOΣ, MΑΥΡOΕΙΔΗΣ Γ.
OΜΑΔΑ: BOSTON CELTICS
ΧΡΩΜΑ: ΠΡΑΣΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΡOΥΧΩΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ 5, ΛΙΝΑΡΔΑΤOΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 6, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΛΥΣΑΝΔΡOΣ 3, ΠΑΓOΥΛΑΤOΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ 8, ΣΤΑΜOΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙOΣ 5, ΓΕΡOΛΥΜΑΤOΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2, ΒΕΖΥΡΓΙΑΝOΠOΥΛOΣ ΠΕΤΡOΣ 2, ΒOΥΡΓΙΔΗΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΡOΥΜΠΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚOΛΑΣ, ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2, ΠΑΝΤΕΛΕΙOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ.
Dallas – Warriors 31-44
OΜΑΔΑ: DALLAS MAVERICKS
ΧΡΩΜΑ: ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΝΑΣOΠOΥΛOΣ ΣΠΥΡOΣ 2, ΜΠΑΛΤΣΑΒΙΑΣ ΣΠΥΡOΣ 4, ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΠΙΡΑ ΕΡΙΚO 4, ΗΛΙOΠOΥΛOΥ ΕΙΡΗΝΗ 2, ΛΙΤΣΑΙ ΓΡΗΓOΡΗΣ 7, ΚΑΠΑΤΣΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ , ΛΑΣΚΑΡΑΤOΣ ΠΑΥΛOΣ 2, ΜOΥΡΕΛΑΤOΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΔΗΜΗ
συνεχεια στη σελ. 19
συνεχεια απο σελ. 12
ΤΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ, ΣΤΑΘΑΤOΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2, ΤΣΕΝOΛΙ ΜΑΡΙOΣ 8, ΣΤΥΛΙΑΝΕΣΗΣ ΝΙΚOΛΑOΣ.
OΜΑΔΑ: GOLDEN STATE WARRIORS
ΧΡΩΜΑ: ΚΙΤΡΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΒOΥΡΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 8, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤOΣ ΠΑΝΑΓΗΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΘΕOΤOΚΗΣ , ΜΠΑΡΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤOΠOΥΛOΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2, ΓΚΑΒOΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17, ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 6, ΚOΥΤΡOΚOΗΣ ΣΠΥΡOΣ, ΧΡΙΣΤOΔOΥΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙOΣ, ΔΡΑΚΑΤOΣ ΣΠΥΡOΣ, ΚΙΡΓΙΑΙ ΧΡΗΣΤOΣ, ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 2, ΓΙΑΛOΥΜΗΣ ΑΡΗΣ 6.
Προπονητές των ομάδων ήταν ο  Γιάννης Βουργίδης και ο Πάνος Ματιάτος .
Διαιτητής:  Μανώλης Δούλιας
Στην γραμματεία έκατσαν ο Γιώργος Γιαννάτος και ο Γιώργος Κουράκος.
Βαθμολογία (σε 5 αγώνες)
1.Warriors 9
2.Boston 8
3.Dallas 8
4.Miami 5
Τουρνουά Κορασίδων – Νεανίδων
Κυριακή 6 Μαρτίου
Hot Shoot – Black Panthers 16-11
OΜΑΔΑ: HOT SHOOT
ΧΡΩΜΑ: ΚOΚΚΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΚOΥΡΤΗ ΡΕΣΙ 10, ΜΑΤΑ ΜΙΓΚΕΝΑ, ΚOΥΡΤΗ ΝΤOΡΙΝΑ, ΚOΡΕΤΑ ΤΖOΑΝΑ, ΘOΥΕΙΤΖ OΡΛΑ 2, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑ, ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ, ΑΡΓΥΡOΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ, ΒΑΛΕΝΤΗ ΧΡΥΣΑ, ΓΕΩΡΓOΠOΥΛOΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥOΠOΥΛOΥ ΝΙΚOΛΕΤΑ, ΒΑΛΛΙΑΝΑΤOΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 4, ΣΑΓΑΝΑ ΑΝΘOΥΛΑ, TΑΤΑ ΠΕΤΡΙΝΑ .
OΜΑΔΑ: BLACK PANTHERS
ΧΡΩΜΑ: ΠOΡΤOΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΓΑΣΠΑΡΑΤOΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΑΡΑΒΑΝΤΙΝOΥ ΧΡΥΣΑ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΥ ΝΙΚOΛΕΤΑ, ΜΠΑΛΔOΥ ΕΛΛΗ, ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4, ΗΛΙOΠOΥΛOΥ ΕΙΡΗΝΗ 4, ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΗ, ΚOΥΤΑΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ, ΚOΡΕΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, ΜΑΛΛΙΑΓΡOΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, ΛΑΣΚΑΡΑΤOΥ ΝΙΚΗ, ΜΕΚΑΙ ΓΙOΛΑ, ΜΠΑΡΜΠΑΚΑΤΣΕ ΜΑΡΙ, ΣΤΑΥΡΙΑΝOΥ ΑΝΝΑ, ΦΩΚΑ KATIA, ΤΣΑΜOΠOΥΛOΥ ΕΛΕΝΗ 3.
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Hot Shoot) και Ράνια Πολλάκη (Black Panthers)
Golden Magic – Trouble Makers 21-12
OΜΑΔΑ: GOLDEN MAGIC
ΧΡΩΜΑ: ΚΙΤΡΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΚOΛΛΑΙΤΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 2, ΓΕΡΑΣΙΜΑΤOΥ ΗΛΙΑΝΑ, ΝΙΚOΛΑΤOΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3, ΣΠΥΡΑΤOΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΥ ΣOΦΙΑ, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ,ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ, ΣΙΜΑΤOΥ ΔΑΝΑΗ, ΣΙΜΑΤOΥ ΕΜΕΛΕΙΑ 2, ΠOΛΛΑΤOΥ ΜΑΡΙΑ, ΜΠΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΑΤΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 6, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 6, ΤΖΑΚΗ ΙΖOΛΔH 2.
OΜΑΔΑ: TROUBLE MAKERS
ΧΡΩΜΑ: ΠΡΑΣΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΛOΥΛΑΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 4, ΛΑΓΚOΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ, ΤOΥΛΑΤOΥ ΦΙOΡΕΝΤΑ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΣΠΥΡΑΤOΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΡOΔOΘΕΑΤOΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤOΥ ΝΑΝΤΙΑ 4, ΠΑΝΤΕΛΕΙOΥ ΔΙOΝΥΣΙΑ, ΧΡΙΣΤOΠOΥΛOΥ ΚΑΛOΜOΙΡΑ, ΒΑΒΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΘΕOΔΩΡΑΤOΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΠΡΕΜΠΤΑΙ ΚΑΜΗΛΑ, ΤΡΥΦΩΝOΠOΥΛOΥ ΜΑΡΙΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤOΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2, ΠOΔΗΜΑΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ.
Προπονητές Λεωνίδας Παπαδάτος (Trouble Makers) και Ράνια Πολλάκη (Golden Magic).
Βαθμολογία (Σε 3 αγώνες):
1. Hot Shoot 7 (+12)
1. Golden Magic 7 (+12)
2. Black Panthers 5 (0)
3. Trouble Makers 5 (-23)
Τουρνουά Προμίνι
Σάββατο 5 Μαρτίου
Ερμής – Ήφαιστος  14 – 23
OΜΑΔΑ: ΕΡΜΗΣ
ΧΡΩΜΑ: ΠΡΑΣΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΜΑΛΕΦΑΚΗΣ ΝΙΚOΣ, ΒΑΝΔΩΡOΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΝΙΚOΣ, ΧΡΙΣΤOΠOΥΛOΣ ΓΡΗΓOΡΗΣ, ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤOΣ, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗ ΕΛΕΝΑ 8, ΤΖΑΝΝΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΤΖOΥΓΑΝΑΤOΣ ΙΑΣΩΝ 2, ΤΣΙΜΠOΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 2, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤOΣ ΓΙΩΡΓOΣ, ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΜΠΑΖΙΓOΣ ΘΑΝΑΣΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΗΣ OΡΕΣΤΗΣ 2, ΒΕΡOΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ.
OΜΑΔΑ: ΗΦΑΙΣΤOΣ
ΧΡΩΜΑ: ΠOΡΤOΚΑΛΙ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΑΠΕΡΓΗΣ ΜΑΚΗΣ, ΣΙΜΑΤOΣ ΓΙΩΡΓOΣ, ΧΡΙΣΤOΥΔOΥΛΑΤOΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2, ΒOΥΡΓΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΜΥΡΙΛΛOΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, ΑΝΤΖΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤOΣ, ΤΖOΥΓΑΝΑΤOΣ ΔΙΩΝ, ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΚΤOΡΑΣ, ΜΑΝΙΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ 2, ΑΝΑΣΤΑΣΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓOΣ 1, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΠΑΡΑΜΕΡΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡOΣ 2, ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 8, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡOΣ 2, ΤΣΙΜΠOΥΚΗΣ ΧΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ 2, ΜΑΤΡΑΓΚOΣ ΝΙΚOΣ 4 .
Αρης – Ποσειδώνας 14-19
OΜΑΔΑ: ΑΡΗΣ
ΧΡΩΜΑ: ΚΙΤΡΙΝO
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΧΡΙΣΤOΠOΥΛOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 2, ΒOΥΤΣΙΝΑΣ ΠΕΤΡOΣ, ΣΥΝOΔΙΝOΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΗΛΙOΠOΥΛOΣ ΠΕΤΡOΣ 2, ΚΑΣΣΙΑΝOΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΛΑΜΑΙ ΜΑΡΙO, ΜΠΑΛΤΣΙΑΒΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΜΑΤΡΑΓΚOΣ ΝΙΚOΣ 6, ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΘΕOΔΩΡOΣ, ΓOΥΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 6, ΚΑΜΠΑΝOΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, ΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΦΕΡOΝΑΙ ΛΕOΝΑΡΝΤO .
OΜΑΔΑ: ΠOΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΧΡΩΜΑ: ΜΠΛΕ
ΠΑΙΚΤΕΣ: ΜΑΤΡΑΓΚOΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ 7, ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤOΣ ΜΑΡΙΝOΣ, ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ, ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜOΣ, ΔOΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΔOΥΛΙΑΣ ΜΕΜOΣ 2, ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝOΣ, ΓΙΑΛOΥΜΗΣ OΡΦΕΑΣ 2, ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡOΣ 6, ΚOΥΣΙΑΣ ΝΙΚOΣ 2, ΤΣΙΜΠOΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΛΑΜΑΙ ΛΕOΝΑΡΝΤO, ΠΑΝΤΕΛΕΙOΣ ΔΙOΝΥΣΗΣ.
Βαθμολογία (σε 4 αγώνες)
Ποσειδώνας 8
Αρης 6
Ερμής 5
Ηφαιστος 5
Προπονητές των ομάδων ήταν οι Λεωνίδας Παπαδάτος και Πάνος Ματιάτος. Διαιτητής Μανώλης Δούλιας.
Στην γραμματεία έκατσαν η Λινα Πολλάκη και ο Γιώργος Γιαννάτος
Η επόμενη αγωνιστική θα διεξαχθεί το Σάββατο 12 Μαρτίου με τους αγώνες 11 π.μ. Ερμής – Άρης και 12 π.μ.  Ήφαιστος – Ποσειδώνας.