Το πρόγραμμα της Εικοσιμίας στον 8ο Όμιλο της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας 2017-2018 στο οποίο συμμετέχει η τοπική Πρωταθλήτρια Εικοσιμία, έχει ως εξής:

Α’ Γύρος

1η αγωνιστική 14η

α-α Ομάδες
1.  Α.Ε. Ερμιονίδας – Παναρκαδικός
2.  Μανδραϊκός – Α.Ο. Κατασταρίου
3.  Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα
4.  Πάμισσος Μεσσήνης – Α.Ε. Πελλάνας
5.  Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος
6. Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός
7.  Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ο. Υπάτου

2η αγωνιστική 15η

α-α Ομάδες
1. Μανδραϊκός – Α.Ε. Ερμιονίδας
2. Παναρκαδικός – Α.Ε. Λέρνας
3. Α.Ο. Κατασταρίου – Πάμισος
4. Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
5. Α.Ε. Πελλάνας – Αμβρυσσέας Διστόμου
6. Ασπρόπυργος – Α.Ο. Εικοσιμίας
7. Παναργειακός – Α.Ο. Υπάτου

3η αγωνιστική 16η

α-α Ομάδες
1. Α.Ε. Ερμιονίδας – Α.Ε. Λέρνας
2. Πάμισος – Μανδραϊκός
3. Αστέρας Βλαχιώτη – Παναρκαδικός
4. Αμβρυσσέας Διστόμου – Α.Ο. Κατασταρίου
5. Α.Ο. Εικοσιμίας – Καλαμάτα
6. Α.Ο. Υπάτου – Α.Ε. Πελλάνας
7. Παναργειακός – Ασπρόπυργος

4η αγωνιστική 17η

α-α Ομάδες
1. Πάμισος – Α.Ε. Ερμιονίδας
2. Α.Ε. Λέρνας – Αστέρας Βλαχιώτη
3. Μανδραϊκός – Αμβρυσσέας Διστόμου
4. Παναρκαδικός – Α.Ο. Εικοσιμίας
5. Α.Ο. Κατασταρίου – Α.Ο. Υπάτου
6. Καλαμάτα – Παναργειακός
7. Α.Ε Πελλάνας – Ασπρόπυργος

5η αγωνιστική 18η

α-α Ομάδες
1. Α.Ε. Ερμιονίδας – Αστέρας Βλαχιώτη
2. Αμβρυσσέας Διστόμου – Πάμισος
3. Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ε. Λέρνας
4. Α.Ο.   Υπάτου – Μανδραϊκός
5. Παναργειακός – Παναρκαδικός
6. Ασπρόπυργος – Α.Ο. Κατασταρίου
7. Α.Ε. Πελλάνας – Καλαμάτα

6η αγωνιστική 19η

α-α Ομάδες
1. Αμβρυσσέας Διστόμου – Α.Ε. Ερμιονίδας
2. Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Εικοσιμίας
3. Πάμισος – Α.Ο. Υπάτου
4. Α.Ε.   Λέρνας – Παναργειακός
5. Μανδραϊκός – Ασπρόπυργος
6. Παναρκαδικός – Α.Ε. Πελλάνας
7. Α.Ο. Κατασταρίου – Καλαμάτα

7η αγωνιστική 20η

α-α Ομάδες
1. Α.Ε. Ερμιονίδας – Α.Ο. Εικοσιμίας
2. Α.Ο. Υπάτου – Αμβρυσσέας Διστόμου
3. Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
4. Ασπρόπυργος – Πάμισος
5. Α.Ε. Πελλάνας – Α.Ε. Λέρνας
6. Καλαμάτα – Μανδραϊκός
7. Α.Ο. Κατασταρίου – Παναρκαδικός

8η αγωνιστική 21η

α-α Ομάδες
1. Α.Ο.   Υπάτου – Α.Ε. Ερμιονίδας
2. Α.Ο. Εικοσιμίας – Παναργειακός
3. Αμβρυσσέας Διστόμου – Ασπρόπυργος
4. Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ε. Πελλάνας
5. Πάμισος – Καλαμάτα
6. Α.Ε. Λέρνας – Α.Ο. Κατασταρίου
7. Μανδραϊκός – Παναρκαδικός

9η αγωνιστική 22η

α-α Ομάδες
1. Α.Ε. Ερμιονίδας – Παναργειακός
2. Ασπρόπυργος – Α.Ο. Υπάτου
3. Α.Ε.   Πελλάνας – Α.Ο. Εικοσιμίας
4. Καλαμάτα – Αμβρυσσέας Διστόμου
5. Α.Ο. Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη
6. Παναρκαδικός – Πάμισος
7. Α.Ε. Λέρνας – Μανδραϊκός

10η αγωνιστική 23η

α-α Ομάδες
1. Ασπρόπυργος – Α.Ε. Ερμιονίδας
2. Παναργειακός – Α.Ε. Πελλάνας
3. Α.Ο. Υπάτου – Καλαμάτα
4. Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ο. Κατασταρίου
5. Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός
6. Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός
7. Πάμισος – Α.Ε. Λέρνας

11η αγωνιστική 24η

α-α Ομάδες
1. Α.Ε. Ερμιονίδας – Α.Ε. Πελλάνας
2. Καλαμάτα – Ασπρόπυργος
3. Α.Ο. Κατασταρίου – Παναργειακός
4. Παναρκαδικός – Α.Ο. Υπάτου
5. Μανδραϊκός – Α.Ο. Εικοσιμίας
6. Α.Ε. Λέρνας – Αμβρυσσέας Διστόμου
7. Αστέρας Βλαχιώτη – Πάμισος

12η αγωνιστική 25η

α-α Ομάδες
1. Καλαμάτα – Α.Ε. Ερμιονίδας
2. Α.Ε. Πελλάνας – Α.Ο. Κατασταρίου
3. Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός
4. Παναργειακός – Μανδραϊκός
5. Α.Ο. Υπάτου – Α.Ε. Λέρνας
6. Α.Ο. Εικοσιμίας – Πάμισος
7. Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη

13η αγωνιστική 26η

α-α Ομάδες
1. Α.Ε. Ερμιονίδας – Α.Ο. Κατασταρίου
2. Παναρκαδικός – Καλαμάτα
3. Μανδραϊκός – Α.Ε. Πελλάνας
4. Α.Ε. Λέρνας – Ασπρόπυργος
5. Πάμισος – Παναργειακός
6. Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Υπάτου
7. Α.Ο. Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας Διστόμου

*** Στον Β’ γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντίστροφα

Η Εικοσιμία του Νομού μας Εικοσιμία (Φωτό: Sportsthea)