Νίκος Ανουσάκης: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι μας

Νίκος Ανουσάκης

Με τιμή και περηφάνια παρουσιάζουμε σήμερα το κεντρικό ψηφοδέλτιό μας με τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους ανά περιοχή το οποίο καταρτίσθηκε από πρόσωπα με πολιτική άποψη, πολιτική διαδρομή και ρόλο στα τοπικά δρώμενα κι όχι από “επιστρατευμένους” υπαλλήλους, όπως συμβαίνει στην περίπτωση του ψηφοδελτίου Μιχαλάτου, ούτε από “όμηρους υποχρεώσεων” όπως συμβαίνει με το ψηφοδέλτιο Παρίση.

Ο συνδυασμός “ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ” είναι μία συμμαχία πολιτικών ομάδων και προσωπικοτήτων, όλων των χρωμάτων και των φασμάτων, του μητροπολιτικού Δήμου μας που επιδιώκει την απαλλαγή της περιοχής μας από τα κάθε λογής οικονομικοπολιτικά κυκλώματα και την διοίκηση του Δήμου μας από κανονικούς ανθρώπους με κριτήρια αυστηρά πολιτικά. Το πλεονέκτημά μας έναντι των άλλων συνδυασμών κι ο πλούτος μας είναι όντως ότι έχουμε την πλέον αναγνωρίσιμη κι ικανή πολιτική ομάδα από ανθρώπους με “ρίζες” και πορεία στην τοπική κοινωνία που κατέρχονται στις εκλογές συνειδητά για να ανασάνει το νησί μας από τις ιδιότυπες” βαρωνίες”.

ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ: ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ:

NIKΟΛΑΟΣ ΑΝΟΥΣΑΚΗΣ

(ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ- ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΥΑΚ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

  1. ΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ)
  2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
  3. ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ -“ΠΟΛΥΜΝΙΑ” (ΖΩΓΡΑΦΟΣ-ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ)
  4. ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ)
  5. ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ)
  6. ΒΟΝΤΑ ΑΛΤΙΝ (ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ)
  7. ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΗΣ)
  8. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  9. ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  10. ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ)
  11. ΖΑΧΑΡΟΥΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ)
  12. ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΡΩΗΝ ΛΙΜΕΝΑΡΧΗΣ)
  13. ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΦΑΝΗ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  14. ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΗΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΘΗΝΙΑΣ -ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
  16. ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  17. ΝΙΚΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
  18. ΝΙΦΟΡΑΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΟΑ – ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
  19. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΛΕΙΟΥ ΠΡΟΝΝΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΥ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ)
  1. ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ)
  2. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ- ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ)
  3. ΡΑΝΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ (ΕΜΠΟΡΟΣ)
  4. ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΑΛΙΚΗ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

24.ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

  1. ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ -ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ -ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟΥ ΧΕΡΣΑΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ- ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ)

26. ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΓΕΩΠΟΝΟΣ)

  1. ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΤΑΜΙΑΣ ΕΜΠΟΡΟΕΠΑΓΓΕΜΑΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ – ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΖΩΟΦΙΛΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ “ΝΤΟΡΙΣ”)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ

  1. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΕΡΑΤΩ (ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ -ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)
  2. ΒΟΥΛΤΕΨΗΣ ΠΑΥΛΟΣ (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ -ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΠΛΟΙΩΝ)
  3. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ- ΡΑΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ -“ΠΟΕΤΑΣ” (ΜΟΥΣΙΚΟΣ)
  4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  5. ΔΕΣΙΜΟΝΕ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  6. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΕΛΕΤΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ)
  7. ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΕΤΕ)
  8. ΚΟΜΠΟΘΕΚΡΑ- ΚΟΥΡΟΥΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ- ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ)
  9. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ- ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΛΕΙΒΑΘΟΥΣ)
  10. ΠΑΠΑΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  11. ΡΟΣΟΛΥΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  12. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΣΙΜΕΝΤΟΛΙΘΩΝ – ΚΟΚΥΛΙΑ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΕΙΟΥ -ΠΡΟΝΝΩΝ

  1. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ – ΚΑΙΣΑΡΑΣ – “ΠΟΔΗΛΑΤΗΣ 2008” (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  2. ΖΑΠΑΝΤΗΣ-ΤΖΑΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)
  3. ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  5. ΜΕΛΙΣΣΑΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΡΩΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΕ)
  6. ΜΙΧΑΛΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ – ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)
  7. ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
  8. ΣΟΛΩΜΟΣ ΣΠΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ)
  9. ΧΙΟΝΗΣ ΑΘΩΣ (ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ – ΤΟΠΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΥ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΟΜΑΛΩΝ

  1. ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΝΤΙΣΤΡΑΤΗΓΟΣ- ΠΛΟΗΓΟΣ ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ Ε.Α . ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ – ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ – ΠΡΩΗΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ)
  2. ΚΑΛΟΓΗΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  3. ΝΙΦΟΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ

  1. ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΥΠΟΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
  2. ΖΑΜΠΕΛΗ ΚΟΥΛΑ (ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ)
  3. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
  4. ΔΩΡΑ ΜΠΟΦΙΛΑΤΟΥ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)

Προσφέρουμε στον τόπο την πιο δυνατή πολιτική ομάδα, πάμε για την νίκη.

Για την παράταξη “ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ”-

Ο επικεφαλής Νίκος Ανουσάκης


Οι υποψήφιοι του Νίκου Ανουσάκη για την Δημοτική Κοινότητα Αργοστολίου


Μετά την ανακοίνωση των 51 υποψήφιων μας για το δημοτικό συμβούλιο Αργοστολίου, δημοσιεύουμε την λίστα με τους 19 υποψηφίους για την Δημοτική Κοινότητα Αργοστολίου (Τοπικό Αργοστολίου) ενώ η τελευταία ανακοίνωσή μας θα αφορά τους 98 υποψηφίους στις Κοινότητες του Δήμου Αργοστολίου. Για την πρωτεύουσα του Δήμου μας επιλέξαμε ένα σύνολο ανθρώπων απ΄ όλες τις κοινωνικές ομάδες και πολιτικές απόψεις που μπορούν να φέρουν την ανανέωση και σε ιδέες και σε πρακτικές.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΉ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ)
  2. ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥΛΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
  5. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ)
  6. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ )
  7. ΛΕΓΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  8. ΛΩΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ)
  9. ΜΑΡΚΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ -“ΠΑΠΟΡΑΣ” (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ)
  10. ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ)
  11. ΞΥΔΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
  12. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ )
  13. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΕΜΠΟΡΟΣ)
  14. ΠΕΦΑΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
  15. ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΘΕΜΙΟΣ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΤΕ)
  16. ΡΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
  17. ΤΟΥΡΚΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ)
  18. ΦΑΜΠΙΑΤΟΥ ΟΛΓΑ (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΛΗΛΟΣ)
  19. ΧΑΝΤΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ)

Για την παράταξη “ΠΑΡΟΝ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝ”

– Ο επικεφαλής Νίκος Ανουσάκης